Telefon: 0532 525 0884 - 0212 474 2700
Bizi Takip Edin:

Laboratuvar Havalandırması

Haber Detayları

Laboratuvar Havalandırması

Laboratuvar Havalandırması yedek parça ve ürün tedarik konusunda geniş stok gücü ve servis desteği sunmaktadır. Firmamız alanında deneyimli ve her alanda uzmanlaşmış ustaları ile projelerinizde en yüksek hizmet kalitesini sağlamaktadır. Firmamız geçmişten günümüze göstermiş olduğu büyüme trendinde daima müşterilerine saygı duyyan müşterisini koruyan ve kollayan bir politika izlemiştir. 

Kuruluşumuz tüm yetki belge ve sertifikalarının yanı sıra iso 9001 2000 kalite yönetim sistemlerini uygulayarak tüm dökümantasyon ve prorsesler arası etkileşimi en üst düzeye çıkarmıştır. Firmamız bitirmiş olduğu sayısız projede 10 yıl garanti vermektedir. Günümüzde laboratuvar çalışmaları çok fazla deneyimi olmadığı halde bu konuda hizmet veren firmalar tarafından yapılmaktadır. Oysa bu konuda deneyim sahibi her alanda ustası bulunun firmalar tarafından yapılması önerilmektdir. Bizler bu noktada Laboratuvar Havalandırması olarak müşterisine hizmet sunan müşterisini koruyan ve sürekli olarak destek sağlayan bir süreçle hizmet vermekteyiz. 

Laboratuvar Havalandırması için Faaliyet Alanlarımız:

- Hastanelerin bir çok oprasyon odasında.

- Gıda ve üretim firmalarında.

- Kimya ve kimyasal üretim fabrikalarında.

- Tekstil ve giyim firmalarında.

- Ofis ve iş merkezlerinde.

  

 

 

Tags: Web Sayfamız Güncellenmiştir. Yönetim Kurulu Başkanının Mesajı Katalog Talebi Sertifikalar Laboratuvar Havalandırması Kimyasal Hava Tahliye

Hizmetlerimizden Bazıları

Blog Haberleri

  • Sertifika ve belgelerimiz güncellenmektedir. Belge ve sertifika talepleriniz için lüftfen mail adresimizden bildirimde bulununuz. [...] Sertifikalar
    17 Ocak 2017, 14:25

  • Talep edilmesi halinde adresinize katalog gönderimi yapılmaktadır.

    Katalog Talebi
    17 Ocak 2017, 12:49

Müşteri Hizmetlerimiz

Bize ulaşmanız halinde destek ekimiz tüm sorularınızı yanıtlayacaktır.

Destek Ekibimiz
Hızlı İltişim Bize Yazın
ŞİRKET PROFİLİ

FYM GROUP Laboratuvar Havalandırma Sistemleri

Laboratuvar Havalandırma Sistemleri deneyimli çalışanları ile siz değerli müşterilermize hizmet vermekten mutluluk duyar. 

Devamını oku...

Son Eklenen İçerikler
© Powered By « G.W.T.A. ». Copyright 2017 © Laboratuvar Havalandırma Sistemleri